Náš tím

Rodinná optika

Sme tu pre Vás

Vďaka 30 ročným skúsenostiam rozumieme Vašim potrebám. Spoznajte nás!

Agnesa Kvalipová, Dipl. o.

očný optik, optometrista

Agnesa Kvapilova, Dipl.o. vyštudovala očnú optiku a optometriu v Brne na dennom štúdiu. Tam sa zoznámila s manželom a spoluzakladateľom rodinnej firmy Agnes Optik Miroslavom Kvapilom. Svojmu dielu, zákazníkom a priateľom oddane s príkladným záujmom a vášňou, poskytuje svoje služby úctyhodných 30 rokov. Pani Agnes je rešpektovanou osobnosťou v slovenskej optickej obci.

Miroslav Kvapil

očný technik

Miroslav Kvapil je významným článkom rodinnej firmy Agnes Optik. Ako očný technik sa nezľakne žiadnej technickej výzvy. Najradšej sa venuje zábrusom, úpravám a opravám okuliarov v optickom laboratóriu. Ak stretnete tohto pána v Agnes Optik určite zostanete vďaka jeho skvelej Moravskej povahe po cely deň už iba v dobrej nálade.

Bc. Miroslav Kvapil, BA (Hons), Dipl. o.

optik, optometrista
S brúsením skiel pomáhal svojim rodičom už od mala. Jeho prvé zamestnanie bolo preto, ako inak, v rodinnej očnej optike. Následne nabral viac ako 14 ročné skúsenosti v prestížnej francúzskej optickej firme Essilor International, kde sa zameriaval práve na okuliarové sklá a produktové poradenstvo. Za jeho profesionalitu bol ocenený ako “Najlepší obchodný zástupca pre východnú Európu”.
 
Popri tom absolvoval štúdium očnej optiky a optometrie v Košiciach, vysokoškolské štúdium psychológie v Bratislave, a pre zdokonalenie sa v ekonomickom vnímaní firmy, aj druhú vysokú školu Nothingham Trent Univerzity v Brne.

MUDr. Lucia Kvapilová

očná lekárka pre dospelých a deti
Naša pani doktorka, MUDr. Lucia Kvapilová má bohaté množstvo skúseností v odbore, ktoré začala nadobúdať už počas štúdia. Zapájala sa do viacerých „ŠVOČ“ aktivít, pravidelne publikovala v časopise košických medikov, absolvovala veľké množstvo kurzov a školení, stáží či dobrovoľníckych aktivít vo viacerých krajinách.
 
Po príchode naspäť na Slovensko sa začala venovať ambulantnej oftalmológii a zúčastňovala sa na rôznych podujatiach, konferenciách a akciách v tomto odbore. Pani doktorka je veľmi aktívny človek a od roku 2015 začala publikovať v rôznych denníkoch. Od roku 2018 sa začala venovať diagnostike Glaukómu. Taktiež spolupracuje s RTVS – rozhlasovým vysielaním, kde sa náučnou formou môže venovať aj Vašim otázkam.

Ing. Viliam Tkáč

marketingový špecialista

Tento šikovný mladý muž je marketér srdcom a dušou. Snaží sa aby Vám prinášal novinky o našej optike na sociálne siete. Taktiež pracuje na reklamných kampaniach.

O svojom pôsobení v odbore marketing hovorí Viliam takto: “Počas štúdia v odbore Financie, bankovníctvo a investovanie ma zaujal predmet, ktorému bol na škole kladený najmenší dôraz – Online marketing. Fascinuje ma množstvo informácií, s ktorými sa pri mojej práci stretávam. Preto je mojou úlohou ich správne zanalyzovať, vybrať najvhodnejší distribučný kanál a kampane optimalizovať pre ten najlepší výsledok.”

Viktor Dugovič, Dipl. o.

očný optik, optometrista
Viktor je našim dlhoročným odborným a technicko-produktovým konzultantom. Pôsobí vo firme Essilor Slovakia. Má bohaté skúsenosti v optickom odbore, ktoré naberá už 17 rokov. Je to skúsený profesionál, ktorý prispieva vedomosťami práve do nášho tímu Agnes Optik. 

Lucia Barnová

social media & communication specialist
Lucka sa stará o všetku komunikáciu so zákazníkmi na sociálnych sieťach. Jej kreatívne nápady sú pre nás veľkým prínosom. Svoju kreatívnu stránku taktiež pretavuje do návrhov printovej grafiky.

OBJEDNAJTE SA NA VYŠETRENIE

Sme Vám k dispozícii priamo u nás v Agnes Optik. Bez zbytočného čakania, objednávky na presný termín.