Náš tím

Rodinná optika

Sme tu pre Vás

Vďaka 30 ročným skúsenostiam rozumieme Vašim potrebám. Spoznajte nás!

Miroslav Kvapil

očný technik

Miroslav Kvapil je významným článkom rodinnej firmy Agnes Optik. Ako očný technik sa nezľakne žiadnej technickej výzvy. Najradšej sa venuje zábrusom, úpravám a opravám okuliarov v optickom laboratóriu. Ak stretnete tohto pána v Agnes Optik určite zostanete vďaka jeho skvelej Moravskej povahe po cely deň už iba v dobrej nálade.

Agnesa Kvalipová, Dipl. o.

očný optik, optometrista

Agnesa Kvapilova, Dipl.o. vyštudovala očnú optiku a optometriu v Brne na dennom štúdiu. Tam sa zoznámila s manželom a spoluzakladateľom rodinnej firmy Agnes Optik Miroslavom Kvapilom. Svojmu dielu, zákazníkom a priateľom oddane s príkladným záujmom a vášňou, poskytuje svoje služby úctyhodných 30 rokov. Pani Agnes je rešpektovanou osobnosťou v slovenskej optickej obci.

Bc. Miroslav Kvapil, BA (Hons), Dipl. o.

optik, optometrista

S brúsením skiel pomáhal svojim rodičom už od mala. Jeho prvé zamestnanie bolo preto, ako inak, v rodinnej očnej optike. Následne nabral viac ako 14 ročné skúsenosti v prestížnej francúzskej optickej firme Essilor International, kde sa zameriaval práve na okuliarové sklá a produktové poradenstvo. Za jeho profesionalitu bol ocenený ako “Najlepší obchodný zástupca pre východnú Európu”.

Popri tom absolvoval štúdium očnej optiky a optometrie v Košiciach, vysokoškolské štúdium psychológie v Bratislave, a pre zdokonalenie sa v ekonomickom vnímaní firmy, aj druhú vysokú školu Nothingham Trent Univerzity v Brne.

MUDr. Lucia Kvapilová

očná lekárka pre dospelých a deti
Naša pani doktorka, MUDr. Lucia Kvapilová má bohaté množstvo skúseností v odbore, ktoré začala nadobúdať už počas štúdia. Zapájala sa do viacerých „ŠVOČ“ aktivít, pravidelne publikovala v časopise košických medikov, absolvovala veľké množstvo kurzov a školení, stáží či dobrovoľníckych aktivít vo viacerých krajinách.
 
Po príchode naspäť na Slovensko sa začala venovať ambulantnej oftalmológii a zúčastňovala sa na rôznych podujatiach, konferenciách a akciách v tomto odbore. Pani doktorka je veľmi aktívny človek a od roku 2015 začala publikovať v rôznych denníkoch. Od roku 2018 sa začala venovať diagnostike Glaukómu. Taktiež spolupracuje s RTVS – rozhlasovým vysielaním, kde sa náučnou formou môže venovať aj Vašim otázkam.

Viktor Dugovič, Dipl. o.

očný optik, optometrista
Viktor je našim dlhoročným odborným a technicko-produktovým konzultantom. Pôsobí vo firme Essilor Slovakia. Má bohaté skúsenosti v optickom odbore, ktoré naberá už 17 rokov. Je to skúsený profesionál, ktorý prispieva vedomosťami práve do nášho tímu Agnes Optik. 

Ing. Viliam Tkáč

marketingový špecialista

Tento šikovný mladý muž je marketér srdcom a dušou. Snaží sa aby Vám prinášal novinky o našej optike na sociálne siete. Taktiež pracuje na reklamných kampaniach.

O svojom pôsobení v odbore marketing hovorí Viliam takto: “Počas štúdia v odbore Financie, bankovníctvo a investovanie ma zaujal predmet, ktorému bol na škole kladený najmenší dôraz – Online marketing. Fascinuje ma množstvo informácií, s ktorými sa pri mojej práci stretávam. Preto je mojou úlohou ich správne zanalyzovať, vybrať najvhodnejší distribučný kanál a kampane optimalizovať pre ten najlepší výsledok.”

Lucia Barnová

social media & communication specialist
Lucka sa stará o všetku komunikáciu so zákazníkmi na sociálnych sieťach. Jej kreatívne nápady sú pre nás veľkým prínosom. Svoju kreatívnu stránku taktiež pretavuje do návrhov printovej grafiky.

OBJEDNAJTE SA NA VYŠETRENIE

Sme Vám k dispozícii priamo u nás v Agnes Optik. Bez zbytočného čakania, objednávky na presný termín.